13 Ağustos 2018 Pazartesi

Parti//

Dışarıda ses olmasını seviyorum. O saçma sapan kavgaları duymak elbette kötü, ya da gece gece köpeğin havlaması, belki de çöplükten gelen o tıkırtılar. Rahatsız ediciler; ama dışarıda benim haricimde biri olması sevindiriyor. Sırf bu yüzden bu sesleri seviyorum... Ve şuanda bu gürültü partinin müzik sesine dayanabilmemin sebebi bu.

Yaşlı komşu Bayan Bettie -neredeyse 100 yaşına girecekti- parti yapanların evine gidip onları uyarmıştı. Camdan görmüştüm. Ama gecenin on ikisi olmasına rağmen ses hala vardı, demek ki uyarısını işe yaramamıştı.

Kitap okudum, kahve içtim ve ailemi aradım. Annem sağ olsun sattığı arabadan nasıl kar alamadığını anlatıyordu ve son iki haftadır tek konuştuğu şey buydu. Artık telefonu yüzüne kapayıp "YETER ANNE!" Diye bağırmıştım. Umarım aramız düzelir.

Saat bir buçuk oldu ve ses hala var. Canım sıkılıyor. Acaba ben de mi gitsem? Hazırlanmaya başladım. Dışarıdan gelen ses rock/metal tarzda bir müzikti.Kırmızı koyu ruj sürdüm, eyeliner, rimel ve siyah far. Siyah simli ojeler, mini bir elbise, uzun topuklu ayakkabılar, el çantam, ve bir 'fıs' da parfüm. Harikayım.

Sokaktaki lamba cızırdayıp duruyor. Sinirimi bozdu. Işıklar yok ama sese doğru gidiyorum. Bir de topuklu ayakkabımın tıkırıtısı var. Sonunda.. sokağı döneceğim ve varmış olacağım.

Ses yok. Tüylerim diken diken. Yerde ölü, yarısı olmayan nasıl anlatabileceğimi bilmiyorum cesetler var. Bettie teyze de orada. Doğru. Evden çıkmıştı ama geri geldiğini görmedim. O şey orda. Bana bakıyor. Yerde yüzlerce insan var. Etraf kan gölü. Yaratık ağzındaki insanı bıraktı ve bana doğru yürüyor. Aslında koşuyor. Ses yok. Ses hiçbir zaman olmamıştı. Bunu yeni anlıyorum. Bu sadece davetti. İnsanlar kendilerini ölüme sürüklediler. Davetin çağrısına cevap verdiler. Hatırlıyorum.. ben metal müzikten nefret ederdim. Burada işim ne? Her şey bir oyun. Ve yaratık üzer-

Ç.N: Çok çok çok sevdiğim bir cp olur kendisi~

21 yorum:

 1. gamalıHilal+kont#youchinon14 Ağustos 2018 01:29

  Waow ürkünç bende bi an tırstım ama doğrusunu söylemek gerekirse 100 yaşındaki kadın beni biraz kıllandırmıştı o yüzden o kadar şaşırmadım

  YanıtlayınSil
 2. :D Naptı kadıncağız sana dslagkpdskgpdsg

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. gamalıHilal+kont#youchinon25 Ağustos 2018 10:24

   Kadın torunun torununu görecek yaşta bide şey rulrs of survivoru okudum o yüzden kuralları biliyom katil nineeee

   Sil
 3. Daha yenisi ne zaman gelebilir acaba?
  Eskilerini okumaktan sıkıldım

  YanıtlayınSil
 4. Eveet 4 yıl sonra tekrar burdayım

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. 4 yılmı vaav uzunmuş ben 2 yıldım siteye düzenli giriyorum

   Sil
  2. Vaay bee duygulandım :')

   Sil
 5. rei sizukaya ne oldu nedn artık yok

  YanıtlayınSil
 6. hey aranızda zalgoyu bilen varsa cevaplasın slendermanın varlığı zalgoyu dünyadan uzak tutan tek şeymi

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Yani aslında zalgo Dünya'da ama ortaya çıkmıyor Slenderman sayesinde

   Sil
 7. Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

  YanıtlayınSil
 8. hepiniz ZALGO nun önünde eyilin

  YanıtlayınSil
 9. Ula Adam Telefona Yazarken Öldü.
  NESQUUİJJ ADAAM

  YanıtlayınSil

Yorum yaparken kaba veya küfürlü bir dil kullanmaktan çekinirseniz sevinirim ^^